• Головна
  • Новини
  • Львівські регіонали помолились за перемогу у соборі св. Юра...

Львівські регіонали помолились за перемогу у соборі св. Юра

01.10.2010, 14:44
Львівські регіонали помолились за перемогу у соборі св. Юра - фото 1
Молебень «за вірне служіння Україні» за участю представників партій та організацій, які підтримують кандидатуру народного депутата України Петра Писарчука на посаду міського голови Львова, відбувся 30 вересня в архикатедральному соборі Святого Юра УГКЦ.

Собор Юраexklusiv.gifМолебень «за вірне служіння Україні» за участю представників партій та організацій, які підтримують кандидатуру народного депутата України Петра Писарчука на посаду міського голови Львова, відбувся 30 вересня в архикатедральному соборі Святого Юра УГКЦ. Участь у молебні також взяли кандидати у депутати до органів місцевого самоврядування Львівщини від Партії регіонів.

«Хотілось би, щоби всі, хто стояв у храмі, почули отця, який нас благословив», — подає коментар Петра Писарчука його прес-служба.

У зв’язку з цим РІСУ звернулася за коментарем до прес-секретаря Львівської архиєпархії УГКЦ о. Павла Дроздяка. За його словами, ніякого благословення в церкві Юра представників Партії регіонів на вибори не було. Він зазначив, що молебень, який замовили попередньо, дійсно відбувся, адже в церкві кожен може замовити молебень чи Службу Божу. Проте попередньо представники партії хотіли, аби молебень відбувся на площі перед собором. «Їм у цьому відмовили», — зазначив о. Павло.

Молебень відслужив сотрудник храму о. Андрій Корчагін.

Окрім того, на офіційному сайті Петра Писарчука подана інформація про те, що «отець Андрій Дикий подарував Петрові Писарчуку раритетний «Новий заповіт», виданий 1913 року перекладу П. Куліша». Уточнив о. Павло і таку інформацію — вказане видання «Нового Завіту» Петру Писарчуку подарували його однопартійці та перед молебнем попросили отця вручити народному депутату цей їх подарунок.