Львівський священик розпочав ритуал екзорцизму проти Путіна

Львівський священик розпочав ритуал екзорцизму проти Путіна - фото 1
Греко-католицький священик Тихон Сергій Кульбака, родом із Донецька, який став відомим на всю Україну після полону в сепаратистів, оголосив про початок Ритуалу екзорцизму в наміренні Путіна.

Про це о. Тихон написав у Facebook.

«Хочу повідомити, що я вирішив в особливий спосіб використати свій стан священика Єдиної, Святої, Соборної Церкви, яким маю ласку та привілей бути вже 30 років. Від сьогодні зобов’язуюся щодня виконувати Ритуал екзорцизму у наміренні Володимира Путіна. Вважаю, що дії цієї особи можуть бути інспіровані злим духом», – пише священник.

Екзорцизм спрямований на те, щоб вигнати бісів або звільнити від бісівського впливу силою духовної влади, яку Ісус дав Своїй Церкві.

«Прошу Милосердного Бога

– або звільнити цю особу від бісівського впливу і вплинути на його поведінку, щоби відмовився від зла і пристав на добро,

– або “видати такого сатані на погибель тіла, щоб спасся дух у день Господній», – написав священник.

«Якщо хтось з співбратів-священиків приєднається, буду тішитися. Якщо хтось з вірних підтримає нас, священників, в той спосіб, який їм доступний (мирянам доступні певні молитви з проханнями про звільнення від опанування злим духом) – буду дуже радий!», – зазначає Сергій Кульбака.

О. Тихон Кульбака потрапив у полон 4 липня 2014 року. Його тримали 12 днів. Після того, як бойовики дізналися, що священик хворий на цукровий діабет, давали йому білий хліб і дуже мало води, що шкідливо діабетикам. Священикові доводилося пити воду з туалетного бачка. На 12 день священика вивезли в поле і залишили в його машині. Як потім виявилося, активну роль у звільненні священика зіграв муфтій Саїд Ізмагілов. Три місяці отець Тихон нічого не розповідав про полон, боячись за своїх парафіян. Тільки-но більшість із них покинула окуповану територію, зміг розповісти про ті події.