• Головна
  • Теми
  • М. Азаров пообіцяв Кирилу безперешкодне будування храмів і монастирів...

М. Азаров пообіцяв Кирилу безперешкодне будування храмів і монастирів

27.07.2010, 15:55
М. Азаров пообіцяв Кирилу безперешкодне будування храмів і монастирів - фото 1
Патріарх Кирил подякував голові Уряду за сприяння в організації візиту, який, на його думку, «може бути прикладом для багатьох інших держав».

Kyryl_Azarov2.jpgПатріарх Кирил 27 липня зустрівся з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, який підкреслив, що сприяння розвитку духовності є безумовним пріоритетом нашої держави.

«Ми будемо робити все, щоб безперешкодно будувалися храми, оживали монастирі, – сказав Микола Азаров. – Зокрема, Уряд прийняв рішення, що протягом року з території Києво-Печерської Лаври будуть відселені всі установи і організації, які не мають відношення до заповідника і монастиря».

За повідомленням офіційного сайту УПЦ, голова Уряду висловив також  задоволення тим, що пастирський візит Патріарха Кирила в Україну проходить успішно, привертає величезну увагу православного світу.

Kyryl_Azarov.jpg

Патріарх Кирил подякував голові Уряду за сприяння в організації візиту, який, на його думку, «може бути прикладом для багатьох інших держав». Предстоятель Руської Православної Церкви підкреслив, що він сам і духовенство молитимуться про те, щоб досвід, мудрість, любов до свого народу, які він бачить в Прем’єр-міністрові України, якнайкраще розкрилися в цій посаді і дали добрі плоди для людей.

«Тому що ми спостерігали, як люди «з пеклом в душі», які керували світськими справами, несли розбрат і руїну», – відзначив Патріарх і додав: «Я відчув, що саме в Україні знаходиться найзначніший потенціал серед країн колишнього Радянського Союзу. Тут і економіка, і природа, і люди енергійні. Тому у мене немає сумніву, що народ України пройде складний період і здобуде нову історичну перемогу».