Малозабезпечені діти України отримали подарунки від церков Америки

Малозабезпечені діти України отримали подарунки від церков Америки - фото 1
Слов’янська спільнота Ноксвіля в Теннессі, США (Slavic community in Knoxville Tennessee, USA) у співпраці з міжнародною місією «Христос є відповідь» організувала благодійну акцію «Таємний друг» для малозабезпечених дітей України. Близько 200 подарунків отримали діти віком від 3 до 17 років.

Про це інформує Слово про слово з посиланням на прес-центр місії Христос є відповідь.

Slavic community у США ініціювали проведення такої акції і, отримавши списки подарунків від місіонерів CITA, зібрали для кожної дитини посилку, згідно з їх бажаннями, залишившись для своїх українських маленьких друзів у статусі «таємного друга».

Малозабезпечені діти України отримали подарунки від церков Америки

Діти замовляли іграшки, розмальовки та альбоми з олівцями, «ляльки з великими очима», кросівки, рюкзаки, інвентар для спортивних ігор, куртки, парфуми та косметику, конструктори та ігрові приставки. Часто у списках значився павербанк.

За словами місіонерів, діти у Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Рівненській та Тернопільській областях отримали подарунки.

«Іноді нам здається “Що я можу зробити? У мене немає такого доходу, щоб робити великі справи й перекривати потреби інших.” Але коли ми відкриваємо своє серце, щоб подбати й виявити любов до ближнього, то в цьому є сила. Саме тоді Бог робить це чимось більшим. Саме так і сталося цього разу. З великим бажанням та відкритим серцем слов’янська спільнота християн міста Ноксвілл у штаті Теннессі принесла радість дітям у такий непростий час в Україні. Я вірю, що кожен із нас може стати відповіддю на чийсь біль», − поділилася операційний менеджер CITA Антоніна Зеленко.

подарунки від церков Америки

Міжнародна місія CITA створена для глобальної мети – поширювати Євангеліє, використовуючи різні інструменти для Благовістя та служіння людям.