“Малюють пентаграму, ріжуть руки”, - священик розповів про нову сатанинську гру підлітків

“Малюють пентаграму, ріжуть руки”, - священик розповів про нову сатанинську гру підлітків - фото 1
Священики зафіксували кілька випадків однієї небезпечної гри, яка поширюється серед дітей віртуальним світом і є закорінена у сатанізмі.

Про це повідомив єромонах УГКЦ Юстин Бойко, передає Духовна велич Львова.

"Ціль людей, які поширюють цю гру одна – це забрати життя дитини і, по можливості,забрати життя родини у якій живе дитина. Ми чули про гру “Синій кіт”, була інша гра, ця нова гра серед підлітків називається “Тихий ліс”. Сенс цієї гри зрозуміти дуже важко, але вона є надзвичайно небезпечна. Куратори цієї гри криються. Оскільки я є душпастирем, до мене звертаються люди, і я бачу, що це може мати негативні наслідки, особливо серед дітей-підлітків, які зараз активно користуються Інтернетом, вживають з огляду на пандемію, той віртуальний світ дуже активно", - зазначив він.

Священики звертається до батьків, щоби звернули увагу на своїх дітей.

"Які є ознаки того, що дитина ваша бере участь у тій грі? Першим ділом, вона стає замкнутою. Друге – вона є сонлива, не має зацікавлення до життя, є перестрашеною і її поведінка є неадекватною.Ця гра розрахована на слабку психіку підлітків, при чому, деколи, на превелике здивування, впливу піддаються підлітки, які є досить добре виховані у добрих родинах. Але через те, що вони є делікатні і навіть не зависали ніколи в Інтернеті, а просто натрапили на те, що їм порекомендували приятелі, то вони починають практикувати і наслідувати це. Я хочу сказати, що це якась сатаністична річ. І там заохочують дітей через онлайн-коди присвятитися тій грі, дияволу. І, як завжди, зробити надрізи на руках, або на ногах і вилити кров на пентаграму. Є реальні зображення в інтернеті таких практик. Там є коло пентаграми, кров дитини з написом про те, що “більше не повернуся”. Я не знаю кількості, але оскільки одна дитина є величезним Божим Даром, то хочу застерегти батьків – зверніть увагу на дітей, не кричіть на дітей, старайтеся їх зрозуміти. Бо маю справу з рухами, дотичними до сатаністичного та політичного контексту. І це на фоні того, що в Україні ведеться активна боротьба проти викладання християнської етики у школах. Я спеціально це показую вам. Це наслідок того, що дитина, яка має чисту душу і сприймає все на віру, не знає, що з дияволом загравати не можна, робить такі речі. Зваживши всі за і проти, я вирішив повідомити що така ситуація вже є присутня на Львівщині. Бережімо наших дітей від впливів зла", - наголосив о. Юстин.