Маємо бути тими душпастирями, що зцілюють рани війни, - Глава УГКЦ до духовенства Київської архиєпархії

07 березня, 13:26
Суспільство
Маємо бути тими душпастирями, що зцілюють рани війни, - Глава УГКЦ до духовенства Київської архиєпархії - фото 1
Глава УГКЦ Святослав 6 березня зустрівся зі священиками Київської архиєпархії, які беруть участь у великопісних реколекціях на Житомирщині.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ заторкнув кілька актуальних для духовенства тем, зокрема про загоєння ран війни. Він розповів про новий стратегічний душпастирський план УГКЦ, де центральна увага зосереджена власне на лікуванні цих ран.

«Маємо пам’ятати, що наше майбутнє залежить не лише від зброї, а й від того, наскільки ми будемо здатні загоїти рани війни. Очевидно, що для загоєння усіх ран потрібно багато часу. Але в цей час кожному з нас важливо плідно працювати та служити зболеному народу. Тому маємо бути саме тими душпастирями, які зцілятимуть рани війни. Це непроста місія, але для цього маємо особливі ліки — Святі Таїнства, якими ми покликані намастити терпляче тіло українського народу», — наголосив Глава Церкви.

Патріарх Святослав закликав священиків Київської архиєпархії щодня відчувати відповідальність у місії зцілення українського народу та пригорнути всіх, хто шукає материнського тепла в нашій Церкві.

«Дякую кожному з вас за служіння, яке на цих теренах є непростим, часто важким. Кожен із вас багато працює і робить все, що може, а ми, як Церква, робимо все для того, щоби вас у цьому підтримати».