Медіапроєкт та бестселлер «Католицизм» презентували у Львові

08.06.2020, 18:38
Культура
Медіапроєкт Католицизм - фото 1
Медіапроєкт Католицизм
Джерело фото: УГКЦ
Згромадження Сестер святого священномученика Йосафата УГКЦ спільно з видавництвом «Свічадо» уперше видали українською мовою світовий бестселлер авторства американського єпископа Роберта Баррона «Католицизм: мандрівка до серця віри».

8 червня у Львові відбулася презентація медіапроєкту за участю єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимира, єпископа-помічника Львівської архидієцезії РКЦ Едварда Кави, проректора УКУ Мирослава Мариновича, Богдана Трояновського, директора видавництва «Свічадо», о Олега Кіндія, професора кафедри богослов’я, промоутерки проєкту в Україні сестри Климентії Луків згромадження Сестер святого священномученика Йосафата УГКЦ.

Книжка запрошує читача відкрити для себе по-новому і поглибити християнську віру, ознайомитися з багатством Христової Церкви та її великим внеском у розвиток світової цивілізації.

«Католицизм» представлений у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм», де промотори розповідатимуть про розвиток проєкту та ділитимуться досвідом праці.

Переклад «Католицизму» ще два роки тому був сміливою мрією однієї монахині, а сьогодні він став реальністю, бо як ділиться секретом промоутерка проєкту сестра Климентія Луків: «хто великого бажає, той велике і отримує, адже в Бога немає нічого неможливого». Сестра Климентія успішності проєкту завдячує Богові і повідомила, що медіапроєкт «Католицизм», окрім книжки, передбачає також дубляж українською мовою 10-серійного фільму та навчальної програми.

"Ця книга матиме великий успіх, - говорить директор видавництва «Свічадо» Богдан Трояновський. - Така книга і фільм потрібні. Вони говорять про правди по-іншому, по-сучасному. Сучасні люди потребують такоі мови і такого способу інформування. Це успішний проєкт".

Владика Едвард Кава переконаний, що ця книга і фільм не тільки для людей ззовні Церкви, але й для воцерковлених. "Ця нова Євангелізація дуже заторкує, потрапляє в саме серце. Ця книга цікава буде для всіх, і для священників, і для богословів, а головне для тих, хто Церкву спостерігає ззовні. Вона промовляє до сучасної людини доступною мовою, показує суть, культуру і красу Церкви. Це прекрасне знаряддя Євангелізації", - каже владика РКЦ.

Мирослав Маринович назвав книгу фантастичною та унікальною у тому плані, що в ній знайдена дотупна мова для розмови з сучасником.

Головним меценатом проєкту в Україні є Богдан Батрух – режисер, продюсер і кіноексперт, засновник кінодистриб'юторської компанії «B&H Film Distribution».

Придбати книжку можна безпосередньо у сестер йосафаток через онлайн форму замовлення, у книгарнях і на сайті видавництва «Свічадо».

Роберт Еммет Баррон (19.11.1959) – єпископ-помічник католицької дієцезії Лос-Анджелеса, проповідник, письменник і богослов. Він один з найпопулярніших авторів на Амазон, кореспондент із релігійних питань для NBC, коментатор для телеканалів FOX News, CNN і EWTN. Роберт Еммет Баррон засновник всесвітньої медійної християнської організації «Word on Fire», яка за допомогою інструментів нових медій сягає мільйонних авдиторій, навертаючи людей до Католицької Церкви. Його регулярні відео на ютубі зібрали понад 50 млн переглядів, а на сторінці у мережі «Фейсбук» він має понад 2 млн підписників. Найновіший проєкт єпископа - Інститут Євангелізації «Word on Fire Institute» - ще один осередок духовного та інтелектуального розвитку і формації задля проголошення Христа у сучасному світі через культуру та мистецтво.