Медичні капелани УГКЦ завершили курс «Клінічне душпастирство»
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Упродовж трьох місяців навчання учасники пройшли комплексну підготовку, що включала лекції, практичні заняття та тренінги фахівців. Програма охопила широке коло тем: біблійні засади і комунікативні навички капелана, психологічні та етичні аспекти служіння, основи домедичної допомоги, історія медицини, фармація, лікарська справа та медичне право.
Літургію з нагоди урочистого завершення курсу очолив адміністратор Патріаршого дому о. Ярослав Микитчин.
З вітальними словами до випускників звернулися куратор освітньої програми о. Руслан П’яста, директор Інституту післядипломної освіти ЛНМУ Орест Січкоріз, проф. Андрій Зіміньковський, проф. Галина Світляк та завідувач кафедри соціальної медицини, економіки та організації охорони здоровʼя доц. Тарас Гутор. Він також передав привітання від ректора медуніверситету Ореста Чемериса. Привітальне слово від донедавньої очільниці Комісії УГКЦ у справах охорони здоров’я с. Севастіяни Карвацької зачитала Мирослава Полець.

Після промов відбулося вручення дипломів і сертифікатів — важливий крок у зміцненні служіння медичного капеланства в Україні.