Медики з усієї України проходять реабілітацію у Патріаршому домі УГКЦ

Медики з усієї України проходять реабілітацію у Патріаршому домі УГКЦ - фото 1
У Патріаршому домі 19 травня розпочалася духовно-психологічна реабілітація медичних працівників, які прибули до Львова з усієї України.

Як розповіла в коментарі Департаменту інформації УГКЦ сестра Севастіяна Карвацька, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я, на пілотний проект духовно-психологічної реабілітації прибуло 24 медичних працівники з Одеси, Дніпра, Тернополя, Львова та Львівської області.

«Віднова поєднуватиме в собі духовну і відпочинкову складову. Серед спікерів є такі цікаві особистості, як доктор історичних наук, професор кафедри державного управління УКУ Ярослав Грицак, який розповідатиме про "цінності, що мажуться на хліб", та пані Марія Титаренко, доцентка кафедри журналістики і комунікацій УКУ, членкиня PEN Ukraine», – повідомила с. Севастіяна.

У програмі передбачено і духовний супровід. Духівником буде отець Корнилій Яремак, який говоритиме про моральні цінності.

По обіді медпрацівники матимуть відпочинкову програму, як-от поїздку до Свято-Успенської Унівської лаври. Там медики зможуть взяти участь у молитві разом із монахами, а також матимуть спільну трапезу. Усі охочі зможуть скористатися з духовної розмови чи приступити до Таїнства Сповіді. У лаврі також будуть психологині зі Згромадження сестер редемптористок.

Учасниками реабілітації є лікарі, які безпосередньо працюють із ковідними хворими впродовж пандемії.