Мер Афін вручив Вселенському Патріарху найвищу відзнаку міста

Мер Афін вручив Вселенському Патріарху найвищу відзнаку міста - фото 1
Місто Афіни в суботу запропонувало Вселенському Патріарху Варфоломію свою найвищу відзнаку – нагороду «Efkleis Athineos» або «Видатний афінянин», яку вручив мер Афін Костас Бакоянні під час церемонії в муніципальному музичному театрі «Марія Каллас» в Олімпії.

Джерело: ДФУ

На підставі рішення міської ради така відзнака присуджується видатним особам, які роблять постійний внесок у захист прав людини, принципів свободи.

У своїй промові Бакояніс наголосив на щоденних труднощах, з якими стикається Патріарх Варфоломій під час виконання його глобальної місії, і сказав, що нагорода є знаком поваги та любові та чітким посланням, «що ми готові захищати яскравий світоч Православ’я та грецької нації».

Він також зазначив, що це історичний день для Афін, оскільки місто офіційно передало Вселенському Патріархату церкву Святого Миколая на вулиці Василісіса Софія, щоб вона офіційно слугувала осередком Патріархату в грецькій столиці.

Патріарх Варфоломій подякував Бакоянні та муніципальній раді за нагороду, високо оцінивши їхню роботу в Афінах, особливо щодо допомоги незахищеним групам населення та дітям, а також за надання в концесію церкви Святого Миколая.