Мер Івано-Франківська закликав УПЦ МП виконати рішення ВСУ та повернути місту будівлю садка

Мер Івано-Франківська закликав УПЦ МП виконати рішення ВСУ та повернути місту будівлю садка - фото 1
Мер Івано-Франківська закликав УПЦ МП звільнити приміщення будівлі. Він переконаний, що Верховний Суд України розставив всі крапки над "і". «Івано-Франківська єпархія УПЦ МП мусить звільнити приміщення на вулиці Чорновола», – йдеться у дописі Руслана Марцінківа.

За його словами, приміщення в самісінькому центрі міста повинні передати у постійне користування Департаменту освіти і науки, повідомляє ПІК.

«Суди тягнулися роками, але тепер маємо остаточне рішення на користь міста! Тож тепер там буде дитячий садок», – написав мер.

Як РІСУ інформувала, звільнення УПЦ (МП) приміщення садочка на Чорновола, 6 в Івано-Франківську міська рада Івано-Франківська домагається ще з 2016 року. З того часу тривала судова тяганина, яка доходила до Вищого господарського суду. Завершувалися всі процеси для міської влади безрезультатно. Хоча власним рішенням міськрада все ж намагалася змінити ситуацію, вчергове звертаючись до судових інстанцій. Були заяви також і від УПЦ (МП). Франківська єпархія Української Православної Церкви МП подала до суду. У судовому позові йшлося про скасування рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в частині щодо припинення з грудня 2018 договору оренди нежитлових приміщень площею 283,0 кв.м та 19,1 кв.м, розташованих на першому поверсі в будівлі по вулиці Чорновола, 6.

Сім років тому єпархія отримала земельну ділянку на вул. Довженка для будівництва храму з умовою, що після завершення будівництва церква поверне громаді приміщення дитячого садка на вул. Чорновола, перетвореного тимчасово на храм. Однак церковники слова не дотримали. Тоді міська рада звернулася до суду. Руслан Марцінків неодноразово закликав УПЦ (МП) добровільно звільнити приміщення дитячого садка.