"Ми — Церква, і наша сила — у єдності", - нунцій про співпрацю римо- та греко-католицьких єпископів України

"Ми — Церква, і наша сила — у єдності", - нунцій про співпрацю римо- та греко-католицьких єпископів України - фото 1
Архиєпископ Вісвальдас Кульбокас, Апостольський Нунцій в Україні, поділився думками про те, як він бачить співпрацю римо- та греко-католицьких єпископів України в часи війни.

У розмові з CREDO нунцій повідомив, що нещодавні спільні реколекції та спільна зустріч єпископів УГКЦ та РКЦ — це нагода для молитви і нагода поговорити про різні важливі питання.

"Єпископам корисно спілкуватися, щоб обдумати і зорієнтуватися, як діяти разом. Це була гарна зустріч — кажу це щиро. Вона була дуже конкретна і результативна. Також єпископи мали зустрічі з представниками благодійних організацій стосовно допомоги, і не лише гуманітарної. Я впевнений, що ми не можемо працювати виключно людським розумом. Тож перебування у такому місці молитви, як Зарваниця, дало нам натхнення та благодать на подальші дії", - сказав він.

Архиєпископ Вісвальдас Кульбокас повідомив також, що 9 листопада мав зустріч із Папою Франциском: "Він усім серцем з Україною. І він вдячний за кожну зустріч з українськими єпископами, тому що для нього важливо чути про все безпосередньо від них. І я їм про це сказав — хоча їм це і так відомо, але нагадати не завадить, бо це важливо. Я знаю, і ми всі бачимо, що в Україні є різні реакції на слова та ініціативи Папи; але наголошу: серце Папи — з Україною. Про це важливо говорити, це важливо підкреслювати знову і знову. Ми — Церква, і наша сила — у єдності з Богом і єдності між нами".