"Ми цінуємо Ваш внесок", - Патріарх Кирил нагородив орденом Володимира Жириновського

"Ми цінуємо Ваш внесок", - Патріарх Кирил нагородив орденом Володимира Жириновського - фото 1
Патріарх Кирил (Гундяєв) 30 листопада зустрівся з керівником фракції ЛДПР у Держдумі РФ Володимиром Жириновським.

Про це повідомляє Портал Credo.

Зустріч відбулася у патріаршій резиденції на території московського Свято-Данилова монастиря та була присвячена 75-річчю Жириновського, у зв'язку з чим очільник РПЦ нагородив його орденом благовірного князя Данила Московського І ступеня.

"Ми цінуємо Ваш внесок у політичне життя країни, - заявив Кирил, звертаючись до ювіляра. - Ви очолюєте партію, яка є опозиційною. Але це перша партія, яка свого часу склала альтернативу єдиній партії в нашій країні. І незважаючи на те, що Ви є партією опозиційною по відношенню до правлячої партії, Ви завжди займали патріотичну позицію. У Вашій діяльності завжди проглядалася турбота про народ і добре ставлення до Церкви, що ми цінуємо. Це ті параметри, які визначають справжній профіль політика, це і його ставлення до країни, до народу та до духовних цінностей народу та держави".

«Найбільше уваги ми завжди приділяли відновленню всього, що пов'язане з Російською Православною Церквою. Ми завжди виступали за те, щоб повернути всі храми, компенсувати втрати, — заявив у відповідь лідер ЛДПР. — Сьогодні вся країна вкрита храмами, скрізь дзвони Російської Православної Церкви, і я можу сміливо сказати, що з усіх політичних партій, а ми вже восьме скликання, майже тридцять років, ми єдині завжди про це говорили. І патріотизм у нас був на першому місці!".