• Головна
  • Новини
  • Католики
  • УГКЦ
  • «Ми сьогодні просимо Бога зійти у підземелля Азовсталі й врятувати наших людей з аду», - Патріарх Святослав у 59-й день війни...

«Ми сьогодні просимо Бога зійти у підземелля Азовсталі й врятувати наших людей з аду», - Патріарх Святослав у 59-й день війни

23 квітня, 17:33
Католики
«Ми сьогодні просимо Бога зійти у підземелля Азовсталі й врятувати наших людей з аду», - Патріарх Святослав у 59-й день війни - фото 1
Порятуй тих жінок і дітей, які справді знаходяться в аді і очікують Твоєї визвольної, животворної руки. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 59-й день війни. Йдеться про порятунок заблокованих російськими окупантами людей у комбінаті «Азовсталь», у Маріуполі.

"Ми сьогодні особливо думаємо і переживаємо за тих, хто справді знаходиться в аду, але тут, на землі. Думаємо і молимося за українські міста і села, заблоковані окупантами. Ми сьогодні просимо: там, де ми нашим тілом не можемо прийти, щоб принести життєдайний порятунок для наших братів і сестер українців, прийди Ти, зійди у підземелля Азовсталі у Маріуполі", – сказав Блаженніший Святослав.

Він відзначив, що останній день та остання ніч були дуже жорстокими в Україні. Ворог атакує по всій лінії фронту. Уся східна і південна Україна – у вогні.

Глава Церкви зауважив, що створюється враження, наче ворог полює на людей. «Коли мовиться про окуповані території – жінок і дітей виловлюють і вивозять до росії, а чоловіків насильно мобілізують у російську армію і змушують воювати проти Батьківщини», – мовив Предстоятель.

«Ріки крові і море сліз. Страждання України, мабуть, доходить аж до небес. Але сьогодні Україна переживає особливий, святий день – Велику суботу. У духовному, літургійному житті це день тиші, коли наш Господь і Спаситель спочиває у гробі...» – розповів він.

«Ми сьогодні молимося за українське військо, яке бачить власними очима цей смертоносний вогонь російської зброї, але своїми грудьми затуляє Україну. І завдяки нашим захисникам, дівчатам і хлопцям, ми сьогодні бачимо ранок нового дня. І бодай на хвильку можем відчути таїнственну тишу Великої суботи в інших частинах України», – наголосив першоєрарх УГКЦ.