• Головна
  • Новини
  • Митрополит Агафангел: УПЦ МП «переживає ніч гонінь» з боку українських послідовників диявола...

Митрополит Агафангел: УПЦ МП «переживає ніч гонінь» з боку українських послідовників диявола

13.01.2020, 11:14
Митрополит Агафангел: УПЦ МП «переживає ніч гонінь» з боку українських послідовників диявола - фото 1
Одеський митрополит Агафангел (Саввін), член Синоду УПЦ МП, виступив з різдвяним посланням 2020 року, в якому заявив про "ночі гонінь" на УПЦ МП з боку українських "послідовників диявола".

Одеський митрополит Агафангел (Саввін), член Синоду УПЦ МП, виступив з різдвяним посланням 2020 року, в якому заявив про "ніч гонінь" на УПЦ МП з боку українських "послідовників диявола", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на фейсбук-сторінку Одеської єпархії.

"Українська Православна Церква переживає ніч гонінь, наповнену мороком брехні, наклепів і насильства. Але ми сподіваємося, що Господь, який викупив Церкву Своєю Кров'ю (Діян. 20, 28), зміцнить усіх вірних чад її в нинішній час випробувань і спокус. Як би не лютував диявол, як би не повставали на Церкву Христову служителі пекла, ми знаємо і віримо - Церква вийде з вогню гонінь очищеною і оновленою, а прихильники і послідовники псевдоцерковних політичних проектів зникнуть в історичному небутті, як зникли обновленці і розкольники різних мастей", — вітає вірних митрополит Агафангел.

Раніше спікери УПЦ МП неодноразово заявляли, що задоволені ставленням нової влади України до УПЦ МП.