Митрополит Епіфаній і Блінкен обговорили утиски віруючих на окупованих Росією територіях

07 травня, 11:45
Православні
Митрополит Епіфаній і Блінкен обговорили утиски віруючих на окупованих Росією територіях - фото 1
Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній під час зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном підкреслив важливість міжнародної уваги до проблеми грубого порушення свободи віросповідання на окупованих Росією територіях.

Про це йдеться на сторінці митрополита в Фейсбуці.

 

«Вдячний держсекретареві за вдумливу бесіду. Принцип свободи віросповідання був покладений в основу розвитку США, і його захист залишається одним із пріоритетів. На окупованих Росією територіях свобода віросповідання постійно грубо порушується, тому важливо міжнародну увагу до цієї проблеми. У розмові з держсекретарем також обговорили питання становлення та розвитку Православної Церкви України», - йдеться в повідомленні.

Особливу подяку Митрополит Епіфаній висловив Сполученим Штатам Америки за тверду підтримку України у протидії зовнішнім викликам і консолідацію міжнародного співтовариства в боротьбі за відновлення територіальної цілісності нашої держави.

«Вшанування державним секретарем США біля Стіни пам'яті нових героїв - захисників України свідчить про повагу нашого союзника до боротьби українського народу за краще майбутнє, за свою демократичну, суверенну, європейська держава», - сказано в повідомленні.