Митрополит Епіфаній представив нового керуючого Хмельницькою єпархією ПЦУ

Митрополит Епіфаній представив нового керуючого Хмельницькою єпархією ПЦУ - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 5 червня прибув з першосвятительським візитом у Хмельницький.

Про це повідомляє сайт ПЦУ.

Предстоятель ПЦУ у співслужінні митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла, єпископа Дунаєвецького Марка, єпископа Шепетівського Адріана та численного духовенства звершив у кафедральному соборі святого апостола Андрія Першозваного заупокійну літію за митрополитом Антонієм.

Згодом відбувся молебень на початок усякої доброї справи, після якого Митрополит Епіфаній представив нового керуючого єпархією – Преосвященнійшого Павла (Юристого), якого Священний Синод нещодавно призначив на Хмельницьку кафедру.

«Ми маємо усі разом щиро і з вірою трудитися над розбудовою помісної Української Церкви. Тож дорогий владика Павло, вітаючи з призначенням на цю кафедру хочу побажати, щоб Господь давав Вам сили для ревного служіння і вручити цей жезл, як символ архиєрейської влади. Опирайтеся на нього та будьте мудрим і лагідним. Пам‘ятайте не лише про владу архиєрея, але й про жертовність і самовідданість. Аксіос!», – сказав Предстоятель.

6 червня Митрополит Епіфаній звершить у Хмельницькому освячення новозбудованого храму Святого Духа та очолить в ньому першу Божественну Літургію.