Митрополит Епіфаній став Почесним професором Західноукраїнського національного університету

Митрополит Епіфаній став Почесним професором Західноукраїнського національного університету - фото 1
На урочистому засіданні вченої ради Західноукраїнського національного університету 21 травня Митрополиту ПЦУ Епіфанію було присуджено звання Почесного професора.

Про це повідомляє сайт ПЦУ.

У заходах також взяли участь архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архиєпископ Тернопільський і Бучацький Тихон та духовенство єпархії.

В університеті Митрополит Епіфаній зустрівся зі студентами та відповів на актуальні запитання від молоді.

«Ми всі хочемо бачити сильну, незалежну, єдину, європейську й демократичну Україну. Проте задля цього потрібно багато трудитися. Кожен на своєму місці, здійснюючи ту місію, яка на нього покладена. Якщо виконуватимемо її ревно і відповідально, то, звичайно, ми побачимо успіхи в майбутньому.

Якщо ми єднаємося і гуртуємося, то ми є силою. Якщо ми єдині, то ми успішно долаємо всі перешкоди, які трапляються на нашому життєвому шляху і шляху нашого українського народу. Тому ми неодмінно повинні бути вдячні Богові за ті благодіяння, які Він звершує для нас, а також за ті випробування, які трапляються на цьому шляху. Але якщо ми маємо віру в Бога та довіру до Нього, то те, що неможливе для нас – все одно здійснюється, бо все можливе для Господа. Бог може змінити на краще будь-яку ситуацію в одну мить. Але все залежить і від нас: від нашої віри, прагнення і бажання», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

На завершення урочистостей Митрополит Епіфаній нагородив ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого орденом святого архістратига Божого Михаїла.