Митрополит Епіфаній та Майкл Помпео відвідали поранених захисників України

Митрополит Епіфаній та Майкл Помпео відвідали поранених захисників України - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній та Майкл Р. Помпео, колишній Державний секретар США, 3 квітня відвідали захисників України, які отримали поранення на полі бою, захищаючи Батьківщину від російського агресора, й зараз проходять реабілітацію.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Поранені військовослужбовці радо зустріли Предстоятеля Православної Церкви України та високоповажного гостя зі Сполучених Штатів Америки, який прибув із делегацією до Києва.

Предстоятель Помісної Церкви насамперед подякував новітнім героям за захист Батьківщини, духовно підтримав їх, та висловив тверду віру в перемогу України.

«Завдяки вашому героїчному подвигу та завдяки підтримці наших міжнародних друзів ми маємо зараз свободу і єдину українську державу. На нашому боці правда, а де правда там Бог і завжди буває перемога. Ми постійно молимося за вас і я бажаю, щоби Господь і надалі давав сили й терпіння йти до нашої повної перемоги. Нехай Господь і надалі благословляє нашу Україну та Сполучені Штати Америки, всіх людей доброї волі. Слава Україні!», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Після відвідин захисників України Предстоятель ПЦУ мав можливість поспілкуватись з Майклом Помпео (Державний секретар США 2018-2021 рр.).

Митрополит Епіфаній висловив вдячність пану Помпео, з яким знайомий особисто, та в його особі американському народу, який допомагає українцям в цей непростий час. За працю на благо України та захист релігійної свободи Предстоятель нагородив Майкла Помпео найвищою відзнакою – Хрестом Православної Церкви України, а учасників американської делегації – медалями «Хрест свободи».

«Дух має властивість перемагати навіть найсучаснішу зброю. Ми встояли і я переконаний, що ми морально перемогли. Світ повинен зберегти той порядок, завдяки якому збудовані міжнародні відносини та архітектура безпеки. І ми відчуваємо підтримку Сполучених Штатів Америки та раді, що маємо двопартійну підтримку. Тому ми впевнені у перемозі правди та демократії. Зло завжди буває переможене», – наголосив Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель Православної Церкви України обговорив з американською делегацією й інші питання, які становлять предмет спільного зацікавлення.