Митрополит Епіфаній відвідав Хмельницьку єпархію

15 січня, 13:13
Православні
Митрополит Епіфаній відвідав Хмельницьку єпархію - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 14 січня 2022 року звершив Божественну Літургію у кафедральному Свято-Андрієвському соборі Хмельницької єпархії.

Предстоятелю ПЦУ співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архиєпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Дунаєвецький Марк, настоятель храму протоєрей Іван Марущак та численне духовенство, інформує офіційний сайт ПЦУ.

Після прочитання Євангелія Митрополит виголосив першосвятительське слово проповіді.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) та заупокійне молитовне прохання за спокій душі приснопам’ятного митрополита Антонія (Махоти).

Наприкінці відправи відбувся святковий молебень, після якого Предстоятель ПЦУ звернувся до присутніх, зазначивши про необхідність завжди пам’ятати про Бога та у всьому покладати свою надію на Нього. Окрім того, Митрополит Епіфаній торкнувся питання становлення ПЦУ, наголосивши на її глибокому історичному корінні.

Закінчилася урочиста відправа спільною колядою та покладанням квітів до могили митрополита Антонія, яка розташована поруч із храмом.