Митрополит Епіфаній відвідає з пастирським візитом Хмельниччину

Митрополит Епіфаній відвідає з пастирським візитом Хмельниччину - фото 1
У найближчі вихідні на Хмельниччину з офіційним візитом завітає Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Про це сайту «Є» повідомив речник Хмельницької єпархії Православної Церкви України архимандрит Даниїл Тарнавський.

«Блаженніший Митрополит Епіфаній прибуває на Хмельниччину з офіційним візитом у суботу 5 червня, - зазначає речник. – У цей день він матиме зустріч з духовенством Хмельницької єпархії Православної Церкви України та представлятиме духовенству нового правлячого архиєрея, єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла (Юристого)».

У неділю, 6 червня, о 9-ї ранку Митрополит Епіфаній у Хмельницькому зустрічатиметься з мирянами на території храму Святого Духа в мікрорайоні Дендропарковий. Тут відбудеться освячення храму та чин святкової Божественної літургії, після якої новопризначеного владику Павла представлять мирянам.

Додамо, що 24 травня, відбулося чергове засідання Священного Синоду Православної Церкви України. На ньому на вакантну Хмельницьку кафедру обрали єпископа Павла (Юристого), звільнивши його від управління Одеською єпархією.

Нагадаємо, 23 березня цього року на 55-му році життя відійшов у вічність митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (в миру - Владислав Васильович Махота), який керував Хмельницькою єпархією з 1997 року. Митрополита Антонія поховали на території кафедрального собору Апостола Андрія Первозванного, що в Хмельницькому.