Митрополит Епіфаній зустрівся з членами Конгресу США

Митрополит Епіфаній зустрівся з членами Конгресу США - фото 1
Предстоятель ПЦУ 24 квітня 2022 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому дому з конгресвумен США Вікторією Спарц (штат Індіана) і конгресменом США Тімом Уолбергом (штат Мічиган).

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, на початку спілкування Митрополит Епіфаній розповів гостям про Михайлівський Золотоверхий монастир, який став символом загальнонаціонального відродження та боротьби за волю України.

Надалі мова в першу чергу йшла про безпідставний напад Росії на Україну, героїчну боротьбу наших захисників, страшні звірства, які агресор масово скоює стосовно мирних мешканців українських міст і сіл та необхідність налагодження стійкого постачання такого озброєння, якого потребують Збройні Сили України для перемоги над злом.
«Імперія зла намагається знищити українську націю. У такій складній боротьбі самої лише сили духу замало, нашим захисникам потрібна відповідна зброя», – сказав очільник ПЦУ

Також сторони обговорили підтримку України у відновленні зруйнованої внаслідок російських обстрілів цивільної інфраструктури. Оскільки величезна кількість людей втратили своє житло, зруйновані лікарні, школи, підприємства та установи культури.
«Дякую за підтримку у складний час випробування війною. Думаю, що увесь цивілізований світ і надалі не полишить Україну і допоможе нам», – сказав з цього приводу Предстоятель ПЦУ.

Окрім того, під час спілкування йшлося про те, що сьогодні від ситуації в Україні залежить мир в усьому регіоні, або й навіть світі.

В контексті цього Блаженнійший владика висловив думку, що якщо Путіна не зупинити зараз в Україні, то він не зупиниться і в подальшому, оскільки діє, як новітній антихрист, з яким неможливо домовитися. Саме тому потрібна молитва, як духовна зброя і спільна згуртована діяльність, спрямована на протистояння цій загрозі.

На завершення зустрічі було обговорено також низку інших питань: міжконфесійні взаємовідносини, діяльність Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та гуманітарні проекти.