Митрополит Епіфаній зустрівся з делегацією на чолі з міністром церковних справ Данії

Митрополит Епіфаній зустрівся з делегацією на чолі з міністром церковних справ Данії - фото 1
Предстоятель ПЦУ 13 травня зустрівся у митрополичому домі з міністром церковних справ та співпраці зі скандинавськими державами Королівства Данія Мортеном Даліном, Надзвичайним і повноважним послом Королівства Данія в Україні Олє Егбергом Міккельсеном та супроводжуючими їх особами.

Про це інформує пресслужба ПЦУ.

У зустрічі також взяли участь намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архиєпископ Вишгородський Агапіт та завідувач кафедри церковно-практичних дисциплін Київської православної богословської академії священник Орест Жигало.

На зустрічі сторони обговорили триваючу боротьбу українського народу проти російських окупантів та питання, які з цим пов’язані. Йшлося про використання російською владою церковних структур у своїх нападницьких цілях, важливість продовження та посилення всебічної допомоги Україні з боку світового співтовариства, ситуацію з нівелюванням прав людини, зокрема і на свободу віросповідання, на тимчасово окупованих російськими військами територіях, релігійні процеси й взаємовідносини в нашій державі та намагання ворога розповсюджувати фейки про Українську Церкву.

Мортен Далін запевнив Митрополита Епіфанія, що Данія цілковито підтримує Україну в цій боротьбі, а його приїзд пов’язаний з бажанням засвідчити таку підтримку.

Предстоятель ПЦУ подякував гостям і зазначив, що Україна продовжить боротьбу за своє право на існування, оскільки іншої альтернативи агресор нам не залишає.

«Російська держава та церковна структура чітко заявили, що вони прагнуть знищення України і нашої національної ідентичності. Але ми сильні й незламні, тож з Божою допомогою будемо продовжувати нашу справедливу боротьбу. Щиро дякуємо вам за підтримку, вона дуже важлива для нашого народу», – сказав Митрополит Епіфаній.