Митрополит Епіфаній зустрівся з Віцепрезидентом Європейської комісії

Митрополит Епіфаній зустрівся з Віцепрезидентом Європейської комісії - фото 1
Предстоятель ПЦУ 29 жовтня 2021 року зустрівся у своїй резиденції з Віцепрезидентом Європейської комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, у зустрічі також взяв участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Під час спілкування йшлося про релігійну ситуацію й захист релігійної свободи, євроінтеграційні процеси в Україні, а також про досвід і перспективи взаємодії релігійних організацій з європейськими інституціями.

Окрім того, Митрополит Епіфаній розповів високоповажному гостю про розвиток і становлення Православної Церкви України, взаємодію з іншими помісними Церквами, зокрема з Елладською Православною Церквою та монастирями Афону, де українські паломники завжди мають теплий прийом.

В свою чергу, Маргарітіс Схінас запросивочільника ПЦУ до подальшої співпраці, зазначивши, що релігійні спільноти є невід’ємною частиною європейського простору.

Як РІСУ інформувала, 29 жовтня 2021 року в залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії відбулася зустріч членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Маргарітісом Схінасом.

Учасники зустрічі торкнулися конкретних питань допомоги тим, хто страждає від беззаконня, зокрема на окупованих територіях України – на Донбасі та Криму.

Українські релігійні діячі також засвідчили підтримку справи долучення України до європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи.