Митрополит Естонської Православної Церкви Московського Патріархату приєднався до заяви із засудженням війни

18 березня, 10:05
Україна і світ
Митрополит Естонської Православної Церкви Московського Патріархату приєднався до заяви із засудженням війни - фото 1
Керівники церковних парафій і Ради Церков Естонії підписали заяву, в якій засуджується війна, розв'язана росією проти України. Свій підпис поставив і митрополит Естонської Православної Церкви Московського Патріархату Євгеній.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на національне телерадіомовлення ERR.

"Ми спостерігаємо жахливі події на полі бою в Україні. Тисячі людей загинули, у тому числі безневинні діти, підлітки, люди похилого віку. Десятки тисяч зазнали поранень. Сотні тисяч залишилися без даху над головою або перебувають у непереборному стані страху, холоду, голоду, спраги та нездоров'я. Мільйони були змушені тікати з домівок і зі своєї країни. Щодня гинуть як ті, хто боронить рідну землю, так і ті, хто став співучасником злочинної агресії. В результаті воєнних дій зруйновані прекрасні міста, розбиті поля, що чекають на весняний посів", - йдеться у зверненні.

Підписанти мають намір зробити все, що від них залежить, щоб надати практичну допомогу, надати їжу і дах, а також пастирське піклування та участь усім українським біженцям, які цього потребують, незалежно від їх віросповідання.