• Головна
  • Новини
  • Митрополит Львівський УАПЦ закликав урядовців не випробовувати терпіння народу...

Митрополит Львівський УАПЦ закликав урядовців не випробовувати терпіння народу

12.02.2014, 10:13
Митрополит Львівський УАПЦ закликав урядовців не випробовувати терпіння народу - фото 1
У документі наголошується на тому, що окремі люди, які називають народ України екстремістами, забувають чого люди вийшли на Майдан.

Makarij.jpgМитрополит Львівський УАПЦ Макарій (Малетич) у зверненні щодо кризової ситуації в Україні нагадав усім про необхідність порозуміння задля кращого життя українського народу.

Зокрема, у документі наголошується на тому, що окремі люди, які називають народ України екстремістами, забувають чого люди вийшли на Майдан: люди вийшли задля демократичного життя у суверенній країні.

«Українці вийшли на Майдан не тому, що вони ектремісти, як дехто дозволяє їх собі називати, не за відстоювання опозиційних чи інших політичних партій, а заради того, щоб відстоювати своє право на справедливість, демократію та суттєво краще майбутнє життя, щоб могли вільно думати та безперешкодно вимсловлюватися. Все це влада повинна почути», – наголошує у зверненні митрополит Макарій.

За його словами, «боляче дивитися на те, що українська влада робить різницю між єдними українським народом: до одних ставиться лояльно, а інших називає екстремістами і терористами, – тих, які думають не так як влада щодо України та її майбутнього, і через правоохоронні органи обмежує їхню свободу».

Митрополит Львівський УАПЦ закликав владу не перетворюватися на біблійних книжників і фарисеїв, а будувати принципи демократичної норми: «Необхідно вам приймати такі закони, щоб український народ їх міг сприймати, з повагою ставитися до їх виконання, особливо тоді, коли буде очевидним, що і Ви особисто, Ваші друзі та знайомі їх будуть виконувати також».

Разом із священиками Львівської єпархії УАПЦ, яка налічує понад 350 парафій, владика нагадує усім українцям про необхідність мирного врегулювання ситуації в державі і просить пам’ятами: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назовуться».

Також митрополит благословив щоденно промовляти вірним молитву за мир і спокій в Україні.