• Головна
  • Новини
  • Митрополит Олександр (Драбинко) подарував владиці Степану Сусу панагію з ризниці митрополита Володимира Сабодана...

Митрополит Олександр (Драбинко) подарував владиці Степану Сусу панагію з ризниці митрополита Володимира Сабодана

15.01.2020, 10:21
Митрополит Олександр (Драбинко) подарував владиці Степану Сусу панагію з ризниці митрополита Володимира Сабодана - фото 1
12 січня після Архиєрейської хіротонії владики Степана Суса у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко) привітав нововисвяченого єпископа.

12 січня після Архиєрейської хіротонії владики Степана Суса у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко) привітав нововисвяченого єпископа. У дар владика підніс панагію з ризниці світлої пам’яті владики Володимира Сабодана. Про це повідомляє сайт Синоду єпископів УГКЦ.

«На цій панагії ікона як нині називають Володимирської Божої Матері, а ми її іменуємо Києво-Вишгородська. Це подарунок від мене особисто, від нашої єпархії, нашої комісії, до якої я входжу як заступник голови Синодальної комісії з міжхристиянських відносин».

У вітальному слові митрополит Олександр наголосив, що єпископство — це не слава, це не почесті, а це відповідальність перед Богом і перед народом Божим:

«Я сердечно вітаю, владико Вас з єпископським свяченням, згадую своє, яке відбувалось майже 13 років назад, коли було майже 50 єпископів. Нехай Матір Божа буде заступницею у вашому подальшому служінні і натхненницею у тому шляху, який приділено Вам»

 

Нагадаємо, хіротонія владики Степана Суса відбулася 12 січня 2020 року у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.