Митрополит Онуфрій зустрівся з Патріархом Єрусалима

05.06.2015, 10:15
Митрополит Онуфрій зустрівся з Патріархом Єрусалима - фото 1
Предстоятель УПЦ (МП) Митрополит Онуфрій (Березовський) 2 червня вирушив з паломницьким візитом до Єрусалима. У прощі його супроводжують представники духовенства, чернецтва та мирян з України.

14333415551.jpgПредстоятель УПЦ (МП) Митрополит Онуфрій (Березовський) 2 червня вирушив з паломницьким візитом до Єрусалима. У прощі його супроводжують представники духовенства, чернецтва та мирян з України.

3 червня, в день пам’яті святих рівноапостольних Костянтина і Олени, Митрополит Онуфрій відвідав прийом, влаштований для української делегації Патріархом Святого Граду Єрусалима і всієї Палестини Феофілом ІІІ. На заході, який відбувся у великій залі Єрусалимської Патріархії, були також присутні духовенство та ченці Святогробського братства та члени Російської Духовної Місії в Єрусалимі.

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП), Патріарх Феофіл ІІІ, звертаючись до Митрополита Онуфрія, побажав високому гостю доброго паломництва і сказав, що глибоко стурбований ситуацією в Україні та молиться про якнайшвидше встановлення миру на українській землі. Предстоятель УПЦ у своєму слові сердечно подякував Єрусалимському Патріарху та членам Святогробського братства за молитви про Україну та її народ і за добрі побажання.