Митрополит ПЦУ освятив воду в окупованому Сімферополі

20 січня, 10:05
Держава
Митрополит ПЦУ освятив воду в окупованому Сімферополі - фото 1
Митрополит Сімферопольський і Кримський Православної Церкви України Климент 19 січня в день Хрещення Господнього відправив Божественну Літургію в кафедральному соборі святих рівноапостольних князів Володимира та Ольги в Сімферополі.

Про це повідомляють Крим.Реалії.

«Сьогодні у кафедральному соборі Сімферополя відбулося святкове Богослужіння, яке стало фіналом різдвяних Богослужінь. Люди приходили натхненні, вони урочисто виходили на площу, де на вулиці освятили воду. І сьогодні сама природа зробила кримчанам подарунок: вони відчули, що таке справжній хрещенський мороз. Напередодні протягом двох днів був сніг, а сьогодні вдарив мороз», – сказав митрополит Климент.

Нагадаємо, що 19 січня у день Хрещення Господнього в єдиному Сімферопольському храмі ПЦУ відбулося урочисте богослужіння з освяченням води.

Російське Міністерство майнових і земельних відносин Криму в лютому 2019 року зажадало звільнити будівлю собору Володимира і Ольги в Сімферополі, пояснивши це закінченням терміну дії договору з Кримською єпархією УПЦ КП.

Підконтрольний Росії Арбітражний суд Криму 28 червня зобов'язав передати в користування російського Мінмайна Криму приміщення собору. Митрополит Кримської єпархії Православної Церкви України Климент повідомив, що оскаржуватиме це рішення.

У середині червня в будівлі храму почалися будівельні роботи, ініційовані Мінмайна Криму та без узгодження з Кримською єпархією.