Митрополит Тульчинський УПЦ МП заперечує наявність майна, яке знайшли журналісти "Слідство.Інфо"

Митрополит Тульчинський та Брацлавський Іонафан на власному сайті спростовує інформацію, яку відносно нього зібрали журналісти.

Митрополит Тульчинський УПЦ МП заперечує наявність майна, яке знайшли журналісти 'Слідство.Інфо' - фото 53851

 

Про це повідомляє видання На Парижі.

Проєкт «Золото церкви», започаткований журналістами «Слідство.Інфо», як зазначає видання, має довести до парафіян інформацію про те, чим володіють єпископи УПЦ Московського Патріархату. Про деяких з них відомо багато – маєтки, шикарні автівки тощо – стали вже приводом для відвертого «глузування». Знаходять нерухомість у них інколи випадково, інколи, коли вони просять чергову допомогу для храму. Тому проєкт, як вказують автори, це «мирський погляд на церковні гроші».

Як зазначають журналісти, керівнику Тульчинської єпархії митрополиту Іонафану належать будинок у селі Салинці Вінницької області площею 56,4 кв.м та комплекс будівель та споруд (дитячі ясла) у селі Остапківці площею 128 кв.м.

У прес-службі єпархії на сайті митрополита вказується, що «Слідство.інфо» навело недостовірну інформацію, а владика немає ні нерухомості, ні грошових коштів.
Також, слід додати, що журналісти «відшукали» майно інших очільників єпархій УПЦ МП на Вінниччині. Приміром, митрополиту Вінницькому Варсонофію, за їх інформацією, належать будинок в с. Вороньків Київської області, автівки Ford Tourneo Custom 2018 року, Ford Tourneo 2013 року, Nissan E-NV 200 2014 року і Lexus ES 350 2011 року, а також нежитлове приміщення (ремонтно-будівельна дільниця) в Києві - 193.4 кв.м і гараж в Києві — 35.7 кв. м.

Наразі спростування цієї інформації на сайті Вінницької єпархії УПЦ МП немає.