Митрополит УГКЦ Ігор (Возьняк) 40 років тому склав вічні обіти, він голодував на Арбаті за вихід Церкви з підпілля

02.07.2021, 12:02
Католики
Митрополит УГКЦ Ігор (Возьняк) 40 років тому склав вічні обіти, він голодував на Арбаті за вихід Церкви з підпілля - фото 1
2 липня 2021 року виповнюється сорокаліття вічних обітів, що їх у Згромадженні Найсвятішого Ізбавителя склав єромонах Ігор, нинішній архиєпископ і митрополит Львівський.

Майбутній Архиєрей вступив до монастиря Згромадження Найсвятішого Ізбавителя 1973 року – в 1974 році тут розпочався його новіціят, а в 1975 році було складено перші обіти. Служіння єромонаха Ігоря припало на часи підпілля та легалізації Української Греко-Католицької Церкви, якої він невтомно добивався разом з єрархами та духовенством.

Митрополит УГКЦ Ігор (Возьняк) 40 років тому склав вічні обіти, він голодував на Арбаті за вихід Церкви з підпілля - фото 74957

 

На фото: ієромонах Ігор (Возьняк), владика Софрон (Дмитерко), владика Филимон (Курчаба), владика Павло (Василик), о. володимир (Війтишин), о. Григорій Сімкайло на Красній площі в Москві (1989) – початок голодування на Арбаті.

"Ми дякуємо Господеві за особливий дар – гідного провідника, який є великим взірцем для всіх богопосвячених осіб. Його життя – приклад доброго монашества, скромності й щирої молитви, а найбільше – повної довіри до Бога, який своєю десницею сам провадить людину до спасення.

Дякуємо Вам, Високопреосвященний владико, за Ваш мужній вибір відгукнутися на поклик Господа, через який Він дарував нашій Церкві доброго пастиря. Нехай служіння Йому надалі кріпить Вас на дусі й утверджує в Його мирі та правді звершувати життєвий шлях.

Молимося до небесного Отця за Вас і за добрі покликання у святій Церкві, які Ви своїм прикладом свідчите. Нехай милосердний Господь обдаровує Вас повнотою своїх благодатей!", - йдеться у привітанні духовенства та вірних Львівської архиєпархії УГКЦ.