Митрополит УГКЦ Ігор Возьняк: «З великою довірою і надією віддаємося під покров Пресвятої Богородиці»

02 березня, 18:37
Суспільство
Митрополит УГКЦ Ігор Возьняк: «З великою довірою і надією віддаємося під покров Пресвятої Богородиці» - фото 1
Постараймося максимально використати цей день для посту і молитви. Про це попросив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк у своєму відеозверненні в межах молитовного телемарафону «Україна під покровом Богородиці».

"На нашу Україну прийшло велике випробовування – війна. Ми, як мирні громадяни України, цього не очікували і не хочемо. Я не буду коментувати подій, які відбуваються, каже владика Ігор, бо ми всі моніторимо новини на телебаченні, радіо чи в інтернеті. Стараємося знати, що робиться в Україні і те, як наші мужні та безстрашні воїни захищають нашу країну. «За це висловлюємо їм щиру подяку. Дякуємо також нашим добровольцям, волонтерам, усім, хто сьогодні розуміє ситуацію і йде захищати Україну. Це наше завдання – захищати свій народ», – наголосив архиєрей.

«Сьогодні ми надіємося на Господа Бога, просимо Його допомоги і віримо, що війна закінчиться і ми переможемо», – каже він.

Митрополит Ігор зазначив, що в цей час дуже добре проявив себе наш Президент, який не втік зі свого краю, а підносить голос за наш народ, нашу Україну і землю, якої ми не віддамо нікому!

«Хай Господь нас благословить! Молімося, не забуваймо про піст, до якого закликав нас Папа Франциск», – додав на завершення відеозвернення архиєпископ і митрополит Львівський.