Митрополит УГКЦ передав три позашляховики для потреб ЗСУ

09 травня, 15:13
Католики
Митрополит УГКЦ передав три позашляховики для потреб ЗСУ - фото 1
Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк 9 травня благословив та передав три позашляховики для потреб Збройних Сил України. Автомобілі марки Ford, Nissan та Suzuki владика Василії окропив святою водою та побажав, щоб із Божим благословенням під охороною святих ангелів ці транспортні засоби принесли користь нашим захисникам.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Транспортні засоби придбані на кошти Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та жертводавців о. Петра Порохонька, родини Гриценків, о. Володимира Топоровського і Зарваницького деканату, о. Андрія Плавуцького і вірних його парафії.

Митрополит УГКЦ передав три позашляховики для потреб ЗСУ_1«Ми благословили ці автомобілі і в молитві ми просили, щоб Бог послав святих ангелів, які б хоронили усіх, а особливо тих, які будуть їх супроводжувати і ними користуватися, – сказав архиєпископ. – Нехай Господь Бог кріпить наше військо здоров’ям, щоб якнайшвидше Україна здобула мир і перемогу». Відтак, подякував усім жертводавцям, які спільними зусиллями допомагають українському війську.

Разом з маскувальними сітками та необхідними засобами позашляховики доставлять в місця дислокації військових поблизу Харкова, Сум та Запоріжжя.