Митрополит УПЦ МП привіз гроші митрополиту Бейрутському на відновлення храмів

Митрополит УПЦ МП привіз гроші митрополиту Бейрутському на відновлення храмів - фото 1
Керуючий справами УПЦ МП митрополит Антоній Паканич 17 червня 2021 року, в рамках свого перебування в межах Антіохійської Православної Церкви, зустрівся з митрополитом Бейрутським Ілією.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

На зустрічі з митрополитом Ілією, яка відбулася в Митрополичій резиденції в Бейруті (Ліван), був присутній заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП протоєрей Миколай Данилевич, а також представник Російської Православної Церкви в Бейруті архимандрит Філіп (Васільцев).

Митрополит Антоній передав митрополиту Бейрутському Ілії останню частину допомоги, яка була зібрана єпархіями Української Православної Церкви Московського Патріархату на виконання рішення Священного Синоду від 17.08.2020 року на відновлення храмів Бейрутської митрополії, що постраждали в результаті вибуху в порту столиці Лівану 4 серпня 2020 року.

Митрополит Ілія сердечно подякував а надану допомогу.
Протягом зустрічі єрархи обмінялися думками щодо різних актуальних тем церковного життя.

Після завершення зустрічі митрополит Антоній відвідав кафедральний собор святого Георгія Побідоносця. Цей храм постраждав від вибухів в порту Бейруту і відновлюється за допомогою УПЦ МП.