Митрополит УПЦ МП вирішив, що держава уникає діалогу з їхньою конфесією

20 березня, 15:52
Держава
Митрополит УПЦ МП вирішив, що держава уникає діалогу з їхньою конфесією - фото 1
Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент прокоментував відмову Зеленського зустрітись із представниками їхньої конфесії, оскільки вона не була наперед запланована.

Про це повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

За словами єрарха УПЦ МП, відмовляючись віл спілкування, влада таким чином уникає діалогу з частиною українського народу.

«Нам дуже шкода, що держава уникає прямого контакту та діалогу зі значною частиною українського народу, яка є віруючими УПЦ. Нам дуже шкода, що держава артикулює перекрученими фактами про Українську Православну Церкву. Звинувачує УПЦ у всіх гріхах і при цьому не знаходить можливості пояснити свою позицію та зробити все, щоб розвивався діалог між Церквою та Державою Україна», – зазначив він.

Єрарх УПЦ МП заявив, що вони й далі добиватимуться, щоби їхні прохання про продовження оренди Києво-Печерської лаври почули представники влади.

«Думаю, що відповідно до тих всіх звернень і масових прохань вірян УПЦ щодо ситуації з Києво-Печерською Лаврою, ми будемо і далі намагатися зробити так, щоб представники влади почули своїх громадян, тому що найвищим носієм влади в Україні є народ, є громадяни України, в тому числі і віруючі громадяни Української Православної Церкви, які сьогодні знаходяться в лавах ЗСУ і члени їх родин, також багато інших свідомих патріотів нашої держави, які почуваються, м’яко кажучи, ображеними і відчувають пряму образу їх релігійних почуттів такими заявами і такою поведінкою влади».

Сьогодні 20 березня, у Києві розпочав роботу Священний Синод УПЦ МП. Його учасники прибули до Офісу Президента України з метою донести до керівництва держави позицію Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Згодом з’явилася інформація, про відмову президента України у зустрічі з керівництвом УПЦ МП. Зазначалось, що Володимир Зеленський сьогодні не планував спілкування зі священнослужителями цієї конфесії.

Нагадаємо, монахи Московської Церкви зобов'язані повністю покинути лавру до 29 березня