• Головна
  • Новини
  • Митрополит Володимир (Сабодан) прооперований у зв'язку з хворобою Паркінсона: стан важкий, але стабільний...

Митрополит Володимир (Сабодан) прооперований у зв'язку з хворобою Паркінсона: стан важкий, але стабільний

04.11.2011, 10:24
Митрополит Володимир (Сабодан) прооперований у зв'язку з хворобою Паркінсона: стан важкий, але стабільний - фото 1
Предстоятеля УПЦ (МП) прооперували 2 листопада і зараз у нього післяопераційний період. Операція пройшла успішно, її зробили українські лікарі.

Володимир_Сабодан.JPGПредстоятель УПЦ (МП) Митрополит Володимир (Сабодан) прооперований у зв'язку з хворобою Паркінсона і приходить до  себе в одній з київських клінік, повідомив "КП в Україні" увечері 3 листопада його секретар, архиєпископ Переяслав-Хмельницький та Вишневський Олександр (Драбинко). Місце його госпіталізації не розголошується. Про це інформує Портал Credo.ru.

За словами архиєпископа Олександра, Предстоятеля УПЦ (МП) прооперували 2 листопада і зараз у нього післяопераційний період. Операція пройшла успішно, її зробили українські лікарі.

Ближче до вечора 3 листопада Митрополит Володимир прийшов до тями і вже починає спілкуватися з людьми. Але до цих пір він перебуває в реанімації і тому до нього не пускають багатьох відвідувачів, сказав архиєпископ.

Як зазначив архиєпископ Олександр, операція пов'язана з наслідками хвороби Паркінсона. Будь-які чутки про смерть Володимира єрарх назвав неетичними. Також він повідомив, що Митрополита Володимира соборували, але це таїнство відбувається не тільки над вмираючими, а й над тяжко хворими людьми.

Увечері 3 листопада митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло (Лебідь), намісник Києво-Печерської лаври УПЦ (МП), і архиєпископ Переяслав-Хмельницький та Вишневський Олександр (Драбинко), секретар Предстоятеля УПЦ (МП),  здійснили таїнство соборування над Митрополитом Володимиром (Сабоданом) в одній із київських клінік.

За словами архиєпископа Олександра, "як констатують лікарі, стан здоров'я блаженнішого Митрополита Володимира на сьогоднішній день важкий, але стабільний.

Перші особи держави цікавляться здоров'ям Митрополита Володимира, додав його секретар. За його словами, після виписки Глави УПЦ (МП) з лікарні прес-служба Церкви розповість всі подробиці госпіталізації.