• Головна
  • Новини
  • Митрополит Володимир закликав вірян боротися із алкогольною бідою...

Митрополит Володимир закликав вірян боротися із алкогольною бідою

11.09.2013, 13:38
Митрополит Володимир закликав вірян боротися із алкогольною бідою - фото 1
У день Усікновення Глави Івана Хрестителя, який в УПЦ (МП) відзначається ще й як День Тверезості, Митрополит Володимир (Сабодан) звернувся із посланням до своїх священнослужителів та мирян.

thumbnail-2012-ttt.jpgУ день Усікновення Глави Івана Хрестителя, який в УПЦ (МП) відзначається ще й як День Тверезості, Митрополит Володимир (Сабодан) звернувся із посланням до своїх священнослужителів та мирян.

Прешоєрарх зазначив, що День Тверезості у РПЦ вперше почали відзначати 100 років тому, аби зупинити масове пияцтво серед народу. Церква тоді закликала духовенство самим показати приклад тверезості та створити відповідні організації. У результаті до 1013 року у Російській імперії священнослужителі організували близько 2000 товариств тверезості.

«У наші дні антиалкогольна робота ще більш актуальна. У 2012 році при Синодальному відділі Української Православної Церкви у справах молоді я благословив створення Свято-Володимирського братства «Тверезість», яке об'єднало товариства тверезості, що діяли у 8-ми єпархіях. Небесним покровителем його є священномученик Володимир, митрополит Київський, котрий свого часу багато попрацював, щоби утвердити серед своєї пастви тверезий спосіб життя», - цитує слова Предстоятеля офіційний сайт УПЦ (МП).

«Сприяти розвитку тверезницького руху можуть всі вірні чада нашої Церкви. Сподіваємося, сприятиме цьому і відродження традиції повсюдного свята тверезості в день спогаду Усікновення глави Іоанна Предтечі», - зазначив він.

«Закликаю Боже благословення на всіх, хто готовий попрацювати заради порятунку нашого народу від алкогольної біди і готовий заради цього сам явити добрий приклад тверезого життя!», - йдеться у посланні Митрополита Володимира.