Митрополита Черкаського УПЦ МП Феодосія таки ушпиталили

27 лютого, 16:39
Суспільство
Митрополита Черкаського УПЦ МП Феодосія таки ушпиталили - фото 1
На вимогу лікарів екстрено госпіталізовано митрополита Черкаського і Канівського УПЦ МП Феодосія.

Про це повідомляє Православная жизнь з посиланням на прес-службу Черкаської єпархії УПЦ МП 27 лютого 2024 року.

«У зв'язку з погіршенням стану здоров'я, спровокованим гіпертонічним кризом, на наполегливу вимогу лікарів, митрополита Черкаського і Канівського Феодосія було екстрено госпіталізовано на стаціонарне лікування», – йдеться у повідомленні.

В УПЦ МП погіршення стану здоров'я пов'язують з обшуками СБУ у помешканні митрополита та вручення йому четвертої підозри.

Нещодавно Черкаська єпархія повідомляла, що у митрополита Феодосія був гіпертонічний криз.

Як відомо, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій з 12 квітня 2023 року перебуває під цілодобовим домашнім арештом. 20 лютого 2023 року Служба безпеки України повідомила йому про підозру за ст. 161 ККУ (розпалювання міжконфесійної ворожнечі), 6 квітня – за ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 ККУ (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників), 5 жовтня – за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їхніх релігійних переконань, вчинене посадовцем повторно). 22 лютого йому повідомлено про ще одну підозру за ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань, вчинене службовою особою повторно).