Міжконфесійний проект "Зупини насильство" набирає обертів

Міжконфесійний проект "Зупини насильство" набирає обертів - фото 1
Інститут релігії і суспільства розпочав презентації посібника для Церков і релігійних організацій "Реагування на домашнє насильство", розробленого міжконфесійною робочою групою ІРС за сприяння ВРЦіРО. Вже надрукувано його накладом у 1000 примірників.

Про успішну реалізацію міжконфесійний проекту Зупини насильство повідомив 11 лютого виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін на сторінці у Фейсбук.

За його словами, у публічному доступі буде електронна версія посібника (безкоштовно) та прийматимуться заявки на розсилку друкованих примірників (теж безкоштовно, окрім поштової пересилки). Посібник уже розсилається в різні регіони України, тому заявки задовільнятимуться допоки залишатимуться друковані примірники.

Створено окремий розділ на сайті з переліком рекомендованих християнських психологів і сімейних консультантів (постійно оновлюється), щоб служителі Церков і релігійних організацій, а також безпосередньо жінки і чоловіки чи сімейні пари, могли отримати фахову допомогу: https://family.org.ua/ua/experts

Ведеться інформаційна кампанія в соціальних мережах і світських медіа, завдяки якій ще більше людей зможуть дізнатися про те, яку допомогу сім'ям у кризі та жертвам домашнього насильства надають Церкви і релігійні організації. За словами Максима Васіна, це великий спектр діяльності, про який буде корисно дізнатися також правозахисникам і світським активістам, щоб обмінюватися досвідом і налагоджувати співпрацю з релігійною спільнотою.

Міжконфесійний проект 'Зупини насильство' набирає обертів - фото 87119

У лютому ІРС проведе тренінги для представників Церков і релігійних організацій, щоб підвищити їх кваліфікацію в сфері надання допомоги сім'ям і подружнім парам, які переживають кризу чи страждають від домашнього насильства.

За словами Максима Васіна, психологи, задіяні до цього проекту, продовжують ділитися надзвичайно корисними порадами в сфері налагодження подружніх стосунків та відносин між батьками і дітьми.