• Головна
  • Новини
  • Міжконфесійний молебень за мир звершили у Меджибізькому замку...

Міжконфесійний молебень за мир звершили у Меджибізькому замку

13.10.2014, 11:20
Міжконфесійний молебень за мир звершили у Меджибізькому замку - фото 1
На території Державного історико-культурного заповідника "Межибіж" (Хмельницька область) 11 жовтня відбувся міжконфесійний релігійний захід "Молитва за мир - єдиними устами і єдиним серцем!"

exklusiv.gifНа території Державного історико-культурного заповідника "Межибіж" (Хмельницька область) 11 жовтня відбувся міжконфесійний релігійний захід "Молитва за мир - єдиними устами і єдиним серцем!"

Знаковим символом прагнення до єдності українського суспільства стала спільна участь у молитовній зустрічі керуючих обома православними єпархіями: митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського УПЦ КП Антонія (Махоти) і митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського УПЦ (МП) Антоія (Фіалко). Протестантські Церкви у спільній молитві за мир представив пресвітер хмельницької центральної церкви євангельських християн баптистів Анатолій Мельник.

Молитва за мир в Меджибозі

"Ми хочемо жити в вільній, в єдиній і щасливій Україні. Хочемо, щоб ніхто не зазіхав на нашу Незалежність. Так давайте зробимо так, щоб спільна молитва об’єднала всіх синів та дочок Подільської землі та була дійсно виявом нашої єдності та віри", - наголосив Антоній, митрополит Хмельницький і кам’янець-Подільський УПЦ КП.

Міжправославний мир"Символічно, що молитва єднання і миру відбулася на землі стародавнього Меджибожа, - каже директор заповідника Олег Погорілець. - У історії нашого літописного міста, яка налічує майже тисячу років, переплелись воєдино шляхи і долі багатьох народів та релігій. А стародавня фортеця, на території якої ми мали честь приймати шановних релігійних діячів та вірян, нині також є символом не війни, а непорушних намірів зберегти мир і державність України".

Ініціатором спільного молебню за мир виступила Міжконфесійна релігійна рада у Хмельницькій області, повідомив РІСУ журналіст Ігор Западенко.

Світлини Олега Погорільця