• Головна
  • Новини
  • Молодь отримала новий майданчик для спілкування в Інтернеті – сайт «ДивенСвіт»...

Молодь отримала новий майданчик для спілкування в Інтернеті – сайт «ДивенСвіт»

04.11.2010, 08:46
Молодь отримала новий майданчик для спілкування в Інтернеті – сайт «ДивенСвіт» - фото 1
«Ви можете жити так, ніби усе в цьому світі – ДИВО!» – під таким гаслом на початку листопада відкрився молодіжний християнський інформаційно-пізнавальний сайт «ДивенСвіт».

Internet.jpg«Ви можете жити так, ніби усе в цьому світі – ДИВО!» – під таким гаслом на початку листопада відкрився молодіжний християнський інформаційно-пізнавальний сайт «ДивенСвіт». Із сайтом, який започатковано під патронатом Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, можна ознайомитися за адресою www.dyvensvit.org.

Сайт розвиває команда молодих волонтерів, які працюють в різних галузях – від інформаційних технологій і журналістики до економіки та юриспруденції. Цих хлопців і дівчат об’єднує прагнення поділитися з іншими молодими людьми відчуттям Божої присутності й любові у цьому світі – тим, що робить його справжнім дивом.

А ще, разом із усіма, хто забажає долучитися до спільноти «ДивенСвіту», його творці хочуть будувати християнський молодіжний майданчик для спілкування в Інтернеті. Адже на сайті, окрім актуальних новин і анонсів з релігійного, суспільного життя, науки і освіти, політики, економіки, культури, спорту й туризму, можна знайти цікаві теми для дискусії у форумі або чаті, поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь священика, психолога, богослова, відкрити для себе життя молоді в Церкві загалом й в конкретних єпархіях та парафіях УГКЦ зокрема. Відчути себе частиною християнської родини допоможе й рубрика «Прохання про молитву»; щоденний дороговказ пропонують рубрика «Читання Святого Письма» і церковний календар на кожен день. Також саме на «ДивенСвіті» подаватиметься якнайдокладніша і найновіша інформація про підготовку й перебіг Світового Дня молоді, який відбудеться в серпні 2011 року в Мадриді.

«Цей сайт – спроба погляду на Божий твір – на світ – молодими очима, очима широко розплющеними, очима, які бачать, аналізують, дивуються, сумують, радіють, – каже о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ. – Ми не плануємо ані тепер, ані в майбутньому творити якусь конкуренцію відомим сайтам, зокрема соціальним мережам. Ми хочемо запропонувати християнам, насамперед молодим, разом шукати відповідь на питання про те, якою повинна бути поведінка Інтернет-користувача? Хочемо усі разом відкривати добрі й світлі сторони Інтернету, свідомо відкидаючи увесь негатив».

«Якщо Ви готові бути з нами – долучайтесь! Ваша думка, Ваш досвід, Ваш талант є дуже важливими!»,– закликає молода команда творців сайту ДивенСвіт.