Молодіжний фестиваль «Вітер на-Дії» повертається в офлайн

Молодіжний фестиваль «Вітер на-Дії» повертається в офлайн - фото 1
У неділю, 12 вересня 2021 року, вшосте молодь зможе зустрітися у Львові, єднаючись у спільній молитві, захопливих дискусіях на важливі теми, в товаристві успішних людей та тих, хто ще шукає свій унікальний життєвий шлях.

«Дзвін до змін» — гасло цьогорічного фестивалю. Організатор заходу — Українська Греко-Католицька Церква (Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ).

«Головною зустріччю цієї події, як і всього життя, буде зустріч із люблячим Богом, який кличе кожну молоду людину до дуже важливих звершень, а наше завдання почути цей поклик. Ми хочемо запропонувати відвідувачам нашого фестивалю цікаво провести час: познайомити їх між собою та із зірковими гостями на десятках різних майданчиків, та заохотити до відкритої та щирої дискусії. Прагнемо дати молоді поштовх до змін у власному житті, щоб воно все більше наповнювалось сенсом, а вони розуміли, куди рухатись і до чого прагнути», — розповів про лейтмотив «Вітру на-Дії» отець Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді.

Для команди фестивалю важливо створити безпечний простір з дотриманням карантинних норм. У зв'язку з цим кількість відвідувачів буде обмежена. Саме тому «Вітер на-Дії» відбуватиметься в офлайн та онлайн форматах. Усі охочі можуть придбати квитки у соціальних мережах фестивалю: Facebook | Instagram

Учасники, які братимуть участь у фестивалі дистанційно мають нагоду створити локацію для зустрічі під брендом Вітру на-Дії. Це можливість для молоді зібратися невеликими групами зі своїми друзями чи колегами в певному місці або ж на своїх парафіях разом з їхніми душпастирями та через онлайн-трансляцію долучитися до загальної програми фестивалю. Вони зможуть вийти в прямий ефір, щоб привітатися з іншими учасниками та розповісти про себе. Діаспора української молоді з різних країн світу теж візьме участь у цій частині програми. Таким чином маленькі локації творитимуть єдиний молодіжний простір, який підкреслюватиме глобальність Української Греко-Католицької Церкви.

Програма фестивалю:

9:00 Початок

Реєстрація офлайн-учасників на території Українського католицького університету (вул. Стрийська, 29а). Участь лише за умови попередньої реєстрації.

11:00 Божественна Літургія

13:00 - 18:30 Денна сцена (Стрийський парк)

Виступатимуть музичні гурти: МетаНоя, CRY NEBA (Олександр Мамедов), KVANT, ModernFolk, Misericordia (Польща, м. Ченстохова).

13:00 - 18:30 Інтелектуальний майданчик: панельні дискусії, воркшопи, зустрічі з лідерами думок. Більше 20-ти майданчиків з топовими спікерами. Імена гостей заходу та детальна програма з'явиться невдовзі.

19:00 - 22:00 — Вечірня сцена

Виступатимуть гурти ДикоBrass та ФІОЛЕТ.

Молодіжний фестиваль «Вітер на-Дії» повертається в офлайн - фото 76760

 

Хедлайнер вечірнього концерту електро-фольк гурт Go_A — представники України на пісенному конкурсі «Євробачення-2021».

Молодіжний фестиваль «Вітер на-Дії» повертається в офлайн - фото 76762

 

Трансляцію богослужіння та виступи музичних гуртів денної сцени кожен охочий зможе переглянути на офіційних інтернет-ресурсах фестивалю безкоштовно.

“Кілька років тому, починаючи «Вітер на-Дії», ми розуміли, що молоді люди живуть у дуже насичений і цікавий час, час багатьох змін. Ми бажали допомогти людям у такий період знайти себе. За цей час багато змінилося. Зараз ми маємо ще більше викликів, ще більше складних питань, що пов'язані також з пандемією, яку ми переживаємо впродовж останніх півтора року. Фестиваль «Вітер на-Дії» хоче запросити молодих людей приїхати 12 вересня до Львова, щоби разом з цікавими, відомими та успішними людьми подумати про те, як жити в сучасному світі”, — зазначив о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.