• Головна
  • Молодіжний християнський сайт "ДивенСвіт" відзначає рік існування...

Молодіжний християнський сайт "ДивенСвіт" відзначає рік існування

01.11.2011, 09:53
Молодіжний християнський сайт "ДивенСвіт" відзначає рік існування - фото 1
Молодіжний християнський сайт ДивенСвіт – волонтерський проект Комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви відзначає 1 листопада 2011 року першу річницю офіційного входження у всесвітню Інтернет-мережу.

ДивенСвітМолодіжний християнський сайт ДивенСвіт – волонтерський проект Комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви відзначає 1 листопада 2011 року першу річницю офіційного входження у всесвітню Інтернет-мережу.

За цей час молодь Івано-Франківської, Одеської, Київської, Тернопільської, Львівської областей та італійського м. Рим найактивніше брала участь у творенні молодіжного Інтернет-майданчика.

На сайті ДивенСвіт кожен охочий може самостійно публікувати цікаву для молоді 16-35 років інформацію, статті, вести блог. Така можливість надається для висвітлення своєї діяльності також молодіжним спільнотам. Однак тут можна не лише ділитися, а й отримувати те найцінніше, що дарує Господь, через поглиблення знань про релігійне життя, зокрема у рубриці «Запитай священика», а також, залишивши своє прохання про молитву. Як показує досвід – багато осіб повертається до цього розділу із вдячністю за вислухане Богом прохання.

Відповідно до задуму, сайт покликаний не лише забезпечити молодь якісною та різноманітною інформацією із релігійного, культурного, суспільного життя, висвітлити можливості гарного дозвілля, а передусім формувати спільноту небайдужих, відповідальних, активних осіб, здатних відмовитися від стереотипів та відкрити своє життя Богові. Тому молодь знайомиться не лише працюючи над розвитком сайту, а й на зустрічах після спільної Літургії, на виїздах під час обговорення стратегії, на майстер-класах з орігамі, журналістики...

Святкування є неповним, якщо його розділяють не усі запрошені. Команда сайту ДивенСвіт запрошує усіх охочих до творення великої молодіжної спільноти, багатогранне, непередбачуване, незабутнє життя якої готовий висвітлювати ДивенСвіт.