Монахи з рівненського монастиря на власній пожежній машині врятували будинок від вогню

Монахи з рівненського монастиря на власній пожежній машині врятували будинок від вогню - фото 1
Напередодні ввечері сталася пожежа у селі  Буща Мізоцької тергромади Рівненського району. Вогонь виник у приватному будинку на вул. Залісся, що за 45 кілометрів від Рівного. Вогнем пошкоджено 25 м кв. перекриття житлового будинку.

Це перший бойовий виїзд команди на пожежу. Нагадаємо, добровільну команду створили з ченців монастиря ПЦУ в Гурбах восени 2022 року.

"Так ми виїхали на пожежу, у Бущу приїхали й рятувальники ДСНС. Разом працювали на цьому місці, і коли до справи перейшли рятувальники, то ми буквально «гасили пожежу в душах». Працювали з сім'єю, яка мешкає у будинку, заспокоювали їх", - розповів 21 лютого в коментарі Радіо Трек настоятель монастиря архимандрит Онуфрій.

Монахи з рівненського монастиря на власній пожежній машині врятували будинок від вогню - фото 109307

Він розповів, що на момент відкриття пожежної команди багато людей запитували, чому частина буде саме у монастирі. Але, у навколишніх селах уже давно склалася традиція, у випадку будь-яких надзвичайних ситуацій, люди звертаються саме в монастир.

У складі добровільної пожежної команди Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ПЦУ на Повстанських могилах двоє ченців. Це настоятель, архимандрит Онуфрій та благочинний, ігумен Лука.

Все необхідне добровільна команда має, і обслуговує найближчі до монастиря села Мізоцької тергромади, зокрема, Мости, Зелений Дуб, Святе, Будераж і Бущу.

Ченці пройшли відповідне навчання у жовтні 2022 року, тоді ж добровольча команда і стала на службу громаді ще й у ролі реальних рятувальників.

Теги: #пожежа