• Головна
  • Новини
  • Моніторингова група Патріаршого паломницького центру УГКЦ удосконалює карту паломництв...

Моніторингова група Патріаршого паломницького центру УГКЦ удосконалює карту паломництв

15.02.2010, 12:18
Моніторингова група Патріаршого паломницького центру УГКЦ удосконалює карту паломництв - фото 1
Моніторингова група вже оглянула об’єктаи паломництва у Поморянах, Червонограді, Підгірцях, Крехові, Сокалі, Брюховичах, Страдчі. На черзі ? Гошів, Івано-Франківськ та інші місця, які увійдуть до першочергових маршрутів.

palomnytstvo.jpgКИЇВ – Моніторинговій групі уже вдалося відвідати понад 20 паломницьких місць. Фахівці другий тиждень продовжують оглядати святині храмів, вивчати розташовані поблизу засоби розміщення і харчування та зустрічатися із деканами і настоятелями, отцями-співробітниками і представниками місцевих паломницьких ініціатив на Тернопільщині, Івано-Франківщині та Львівщині. Про це 13 лютого повідомив Департамент інформації УГКЦ.

«Попри складні погодні умови, ми налаштовані на активну і фахову працю, ? повідомив керівник моніторингової  групи Патріаршого паломницького центру п. Дмитро Мироненко. –  Як священики, так і миряни надають всебічну підтримку в здійсненні завдань, покладених на нашу групу. Ми бачимо велику зацікавленість і активність в організації проекту. Це стосується як потужних, так і невеликих паломницьких місць».

Моніторингова група вже ознайомилася з об’єктами паломництва у Поморянах, Червонограді, Підгірцях, Крехові, Сокалі, Брюховичах, Страдчі тощо. На черзі ? відвідини Гошова, Івано-Франківська, Ходорова, Жидачева, Дрогобича, Стрия та інших паломницьких місць, які увійдуть до переліку першочергових маршрутів.

Патріарший паломницький центр покликаний створити умови для найширшої реалізації прочанських потреб вірних з України і з поза її меж. Очікується, що діяльність Центру стимулюватиме розвиток сучасної соціальної та інженерної інфраструктури паломницьких місць, що дозволить налагодити тісніший обмін паломницькою інформацією та збільшити прочанські потоки всередині України, а також активізувати співробітництво між українськими і зарубіжними учасниками паломницьких ініціатив.

Патріарший паломницький центр УГКЦ (ППЦ) при Патріаршій курії УГКЦ був створений 8 травня 2009 року Декретом Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Блаженнішого Любомира, беручи до уваги ініціативу Патріаршого товариства святого Рівноапостольного Великого київського князя Володимира, задля кращої організації паломницької діяльності УГКЦ та належного забезпечення прочанських духовних потреб.