Муфтій мусульман України у зруйнованій мечеті у Бахмуті прочитав молитву

Муфтій мусульман України у зруйнованій мечеті у Бахмуті прочитав молитву - фото 1
Муфтій мусульман України Саїд Ісмагілов показав зруйновану мечеть у Бахмуті та прочитав в ній текст зі Священного Корану. Під час читання молитви російська армія продовжувала обстрілювати місто.

Як розказав Саїд Ісмагілов, у січні цього року на будівлю мечеті встановили купол з півмісяцем, але завершити будівництво не встигли. З перших днів повномасштабного вторгнення район Бахмута, де знаходиться мечеть, потрапляв під обстріл російської армії. Про це повідомляє Суспільне.

"Зараз у Бахмуті тривають жорсткі бої, ми захищаємо нашу землю, міста та мечеть, які російські окупанти приходять та знищують. Але Україна переможе", — наголосив Ісмагілов.

Саїд Ісмагілов з лютого 2022 року воював у складі одніє з бригад ТрО на Київщині, а з квітня він їздить на схід України у складі бригади парамедиків. Це не перший досвід Ісмагілова, пов‘язаний із війною: у 2014-му він із сімʼєю залишив окупований Донецьк та згодом повертався на Донеччину як військовий капелан. Нині чоловік — член бригади парамедиків, які рятують життя цивільних і військових впритул до лінії фронту.