• Головна
  • Проекти
  • Мусульмани України розцінюють вибух в запорізькому храмі як провокацію з метою дестабілізації ситуації в країні...

Мусульмани України розцінюють вибух в запорізькому храмі як провокацію з метою дестабілізації ситуації в країні

30.07.2010, 21:39
Мусульмани України розцінюють вибух в запорізькому храмі як провокацію з метою дестабілізації ситуації в країні - фото 1
Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд», Всеукраїнська громадська організація «Український центр ісламознавства», Духовне управління мусульман України «Умма» 29 липня оприлюднили Звернення у зв'язку з трагедією у Свято-Покровському храмі УПЦ (МП) Запоріжжя.

Musulmany.jpgВсеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд», Всеукраїнська громадська організація «Український центр ісламознавства», Духовне управління мусульман України «Умма» 29 липня оприлюднили Звернення у зв'язку з трагедією у Свято-Покровському храмі УПЦ (МП) Запоріжжя. У документі сказано, що звістку про трагедію мусульмани України сприйняли з обуренням і скорботою.

«Жахливо, що ця страшна подія відбулася в таке світле для православних християн свято – День хрещення Русі. У Священному Корані сказано: «Хто ж більший грішник, ніж той, хто забороняє в храмах Бога поминати ім'я Його і хто прагне зруйнувати ці храми? .. Ганьба їм у цьому світі, а в майбутньому світі – великі муки »(Коран, 2:114). Ми розцінюємо цей злочин як провокацію, спрямовану на дестабілізацію соціально-політичної ситуації в країні, коли її керівництво в надзвичайно важких умовах здійснює такі необхідні реформи і перетворення з метою подолати найтяжчу кризу», –сказано у зверненні.

Мусульмани закликають братів-християн, всіх громадян України до спокою і витримки. Вони вірять, що незабаром злочинці будуть спіймані і покарані.

«Усім серцем і душею ми разом з вами в цю скрутну хвилину і поділяємо вашу скорботу. Просимо Всевишнього дарувати українській землі мир і порозуміння», – сказано у Зверненні мусульман України.

Нагадаємо, 28 июля, близько 16.30, в центрі Запоріжжя стався вибух у Свято-Покровському храмі УПЦ. В результаті трагедії постраждали 9 осіб, серед яких одна жінка, 80-річна черниця,померла в реанімаційному відділенні міської лікарні.

За надання інформації, яка допоможе піймати організаторів чи виконавців терористичного акту, оголошено винагороду.