Музей синагоги у Кам’янському готує оновлену експозицію про «Голокост»
Музей “А Ідіше Нешуме” благодійного центру “Бейт Барух” і синагоги “Бейт Реувен” вже розпочав роботу над оновленням експозиції меморіалу «Голокост у Дніпродзержинську (Кам’янському)», створеного на кошти членів єврейської громади, передає Любиме місто - Кам'янське.
Минув лише рік, відколи в музеї з’явився меморіал. Але за цей невеличкий час його відвідало чимало людей, для яких Голокост залишається трагічною сторінкою історії, а для декого – і важкою пам’яттю власної родини.
У музеї зібрали свідчення нащадків людей, імена яких викарбувані на меморіалі, знайшли історичні документи…
Ознайомитися із ними можна буде протягом останнього тижня січня, який присвятять вшануванню пам’яті жертв Голокосту.