Музика для життя і захисту: у Львові запрошують на благодійний органний концерт

29.08.2023, 15:00
Культура
Музика для життя і захисту: у Львові запрошують на благодійний органний концерт - фото 1
Через музику долучитися до спільної справи – підтримки ЗСУ – закликають у Львівському музеї історії релігії.

У п’ятницю, 1 вересня, о 17 годині, провідні українські органісти запрошують до Львівського музею історії релігії на благодійний концерт «Музика величі». В рамках заходу презентують новий орган, виготовлений компанією JOHANNUS – однією з найбільших виробників електронних органів.

Він має 74 регістри, 3 мануали і повну педаль в ногах.

Знайти і перевезти орган з німецького міста Біппен допомогла благочинна організація, створена місцевим підприємцем Dariusz Zaczek. Вже понад два роки ця організація привозить в Україну допомогу для воїнів і потреб армії. Її представники були в Харкові, Києві, Бахмуті, Херсоні.

Ігор Мацелюх - фото 120108
Ігор Мацелюх

 

Цього разу відкривають банку з добровільними донатами на закупівлю буса для наших захисників. Організатор – волонтерка, актриса театру імені Марії Заньковецької Надія Шепетюк.

«Отож, чекаємо на благодійному концерті «Музика величі». Роздуми і ностальгія, радість і боротьба, прохання і подяка втіляться у звучанні короля інструментів – органу», - запрошують у музеї та додають, що музичну терапію проведуть Оленка й Ігор Мацелюхи, Ольга Стрілецька й Маріанна Лаба (вокал). У їхньому виконанні прозвучать найбільш відомі й популярні твори Ференса Ліста, Йоганна Себастьяна Баха, Леона Боельмана, Александра Гільмана.

Львівський музей історії релігії, пл. Музейна, 1 - фото 120109
Львівський музей історії релігії, пл. Музейна, 1