МВС "жорстко, але законно протидіятиме усім провокаціям"  під час святкування Дня Хрещення Руси-України, - міністр

27.07.2021, 12:53
Держава
МВС "жорстко, але законно протидіятиме усім провокаціям"  під час святкування Дня Хрещення Руси-України, - міністр - фото 1
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський провів зустріч із предстоятелями Православної Церкви України (ПЦУ) Епіфанієм та Української Православної Церкви Московського Патріархату Онуфрієм, під час якої сторони обговорили взаємовідносини між Церквою та державою і необхідність забезпечення міжконфесійного миру та правопорядку.

Про це повідомляє Interfax.com.ua.

"Окремо сторони детально обговорили заходи публічної безпеки під час традиційних масових акцій 27-28 липня, присвячених державному святу - Дню Хрещення Київської Русі-України. Він, згідно з указом президента України, відзначається щорічно 28 липня у день пам'яті рівноапостольного князя Володимира. Цього року відзначається 1033 річниця з цієї знаменної події", - повідомляє департамент комунікації МВС України.

Монастирський запевнив керівників ПЦУ та УПЦ (МП) в тому, що МВС під час численних масових заходів у найближчі дні, на територіях культових споруд і поза ними, готове "жорстко, але законно протидіяти усім можливим провокаціям, має достатньо сил і засобів та обов'язково забезпечить публічний порядок і безпеку всіх громадян незалежно від їхньої конфесійної приналежності".

Як наголошується в повідомленні, глава МВС закликав предстоятелів Церков "до зваженості і особливої відповідальності під час організації та проведення усіх релігійних обрядів за масової участі вірян, висловив сподівання на співпрацю у цьому і конструктивний діалог у майбутньому".